İBU Siber Güvenlik ve Veri Güvenliğinde NETi ile Birlikte

İBU Siber Güvenlik ve Veri Güvenliğinde NETi ile Birlikte

Uluslararası Balkan Üniversitesi, ürünlerini siber güvenlik alanında kullanarak NETi ile ortaklığını duyurmaktan mutluluk duyar . Dijital hizmetlerin arttığı çağda, IBU her gün daha fazla çevrimiçi hizmet sağlıyor, dolayısıyla daha iyi korumaya ihtiyaç duyuluyor. NETi'nin ürünleriyle IBU, altyapısının korumasını artırma eğilimindedir. NETi'nin ürünleri, BT Ekibimizin çevrimiçi etkinlikleri izlemesine ve ağı kötü amaçlı yazılım saldırılarına ve veri sızıntısına karşı korumasına olanak tanır.

 

IBU, öğrencilere siber güvenlik hizmetlerinde becerilerini geliştirebilecekleri NETi'de staj yapma imkanı da sunacak.

 

Siber güvenlik, bir tık uzağınızda

 

NETi şirketi, yüksek bakım maliyetleriyle gelen karmaşık, pahalı araçları, herhangi bir altyapıda çalışan ve birkaç tıklamayla uygulanabilen yenilikçi, kullanıcı dostu ürünlerle değiştiriyor.

 

NETi, artan dijital tehditleri tek tıklama özelliklerine sahip basit tak ve çalıştır ürünleriyle çözer. Her tür işletme ve özel kullanıcı, devlet ve eğitim kurumları için İnternet ve veri güvenliği dijital çözümleri sunarlar.

 

NETi ayrıca e-posta şifreleme ve e-posta kimlik avına karşı koruma gibi yenilikçi ürünlerle veri koruma hizmetlerine ilişkin ürünler de sunmaktadır.

 

NETi için bir sonraki adım

 

Şirketin misyonu, fiyat ve işlevsellik açısından piyasadaki en rekabetçi ürünleri sunmaktır. Mevcut çözümleri tamamlayıcı yeni özellikler ve ürünler sunmayı planlıyorlar. Şu anda internet ve veri güvenliği için yapay zeka teknolojisine odaklanıyorlar. Bu teknolojinin ilk uygulaması, tehditleri hızlı bir şekilde önlemek için cihaz davranışını, trafik geçmişini, iletişim kalıplarını ve benzerlerini izleyecek, analiz edecek ve işleyecek bir performans yönetimi aracı olacaktır.

 

“IBU ile ortaklık, NETi'nin ürünlerini IBU gibi büyük bir kurumda kanıtlamasına yardımcı olacak”

 

“NETi'de IBU ile olan ortaklıktan heyecan duyuyoruz. Ortaklık, ürünlerimizi geliştirmemize ve hatta geliştirme ekibimize kapsamlı geri bildirim sağlamamıza olanak sağlayacak. IBU sayesinde siber suç farkındalığını ve bu tür çözümleri uygulama ihtiyacını artırabileceğiz. NETi'nin kurucusu ve CEO'su Bujar Abdulai, öğrencilerine NETi'de staj imkanı sunduğu için IBU yönetimine minnettarız .

 

“Çevrimiçi olmak güvenli ve emniyetli olmak demektir; IBU'yu NETi'ye bağlayan budur”

 

“Modern bir üniversite olarak personelimiz, öğrencilerimiz ve paydaşlarımız için sürekli olarak yeni çevrimiçi hizmetler sunuyoruz. Dijital bir çağda yaşamak, yalnızca çevrimiçi olmak değil, aynı zamanda güvenli ve emniyetli olmak demektir. Bu kapsamda NETi'nin sunduğu modern, yenilikçi, verimli ve kullanıcı dostu yazılım çözümlerini kullanarak üniversite kampüsünde siber güvenliği artırmak için NETi ile ortaklık kurduk. NETi ile işbirliğimizi gelecekte yeni hizmetler ve ürünlerle genişletmeyi dört gözle bekliyoruz.” – diyor IBU BT Departmanı Başkanı Suad Seferi.

 

Uluslararası Balkan Üniversitesi, 2006 yılında kurulmuş, Kuzey Makedonya'da vakıfa ait, kar amacı gütmeyen ilk üniversitedir. Tamamen İngilizce yürütülen benzersiz eğitim modeli, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde 35'ten fazla lisans programı, genişletilmiş uluslararası işbirliği 40 ülkede yaklaşık 200 üniversite, 20 ülkeden 3000 öğrenci, öğrenciler ve personel için Erasmus+ hareketlilik programının proaktif uygulaması, Üsküp'teki yepyeni bir üniversite kampüsünde mükemmel altyapı, IBU bugün ülkedeki hızlı büyüyen yüksek öğrenim kurumudur. . 2017 yılında Kuzey Makedonya'daki üniversiteler için prestijli Şanghay Üniversite Sıralaması tarafından öğretme ve öğrenme alanında en iyi üniversite olarak yer aldı,

Benzer Konular

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin