Jadara Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi Protokolü

Jadara Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi Protokolü

Üniversitemiz Ürdün’den Jadara Üniversitesi ile İşbirliği Protokolü imzaladı. Türkiye Cumhuriyetinin Avrupa’ya açılan kapısı Uluslararası Balkan Üniversitesi Kuzey Makedonya (Balkanlar) da yeni bir protokole imza attı. Uluslararası Balkan Üniversitesi ve Jadara Üniversitesi işbirliği protokolü Rektörümüz ve Jadara Üniversitesi Başkanı arasında imzalandı.

Jadara Üniversitesi ve Uluslararası Balkan Üniversitesi İşbirliği

Balkanların Kalbi Makedonya’nın Başkenti Üsküp’te faaliyet gösteren üniversitemiz, burs imkanları ve %100 İngilizce Eğitimi’nin yanı sıra uluslararası akademik kadrosu, tam donanımlı ve yeni kampüsleriyle 150’den fazla uluslararası anlaşma ile öğrencilerine Avrupa’da eğitim imkanı sunarak, onları başarılı bir kariyere hazırlıyor.

IBU Rektörü Prof. Dr. Mehmet Dursun Erdem ve Jadara Üniversitesi Başkanı Prof. Dr. Muhammed Talep Obaidat imza töreninde iki üniversite arasındaki işbirliğini kurmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, yakın gelecekte karşılıklı ilgi alanlarında ortak proje ve faaliyetlere yönelik fikir alışverişinde bulundular. Balkan Üniversitesi, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurduğu bir vakıf üniversitesidir.

9 dan fazla fakülte ve 40 tan fazla bölüm mevcuttur. Aynı zamanda Yüksek lisans ve doktora programları da mevcuttur. Her yıl sayısız sempozyum ve etkinlik düzenlenen üniversite erasmus programları ile de öne çıkmaktadır.

Webometrics Dünya Üniversite Sıralamaları (Webometrics Ranking of World Universities) ve Shangay Üniversiteler sıralamasında Makedonya'nın en iyi üniversitesi seçilmiştir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi aynı zamanda sunduğu mavi diploma ile çiftte diploma şansı sunmaktadır.

Balkan üniversitesi yatay geçiş programları da bulunmaktadır. Daha fazlası için iletişim bilgilerimizden bizi arayın..

Sanal Tur ile Üniversitemizi adım adım ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Sanal Tur için Lütfen Tıklayınız..

Benzer Konular

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin