Neden? Uluslararası Balkan Üniversitesi

Neden? Uluslararası Balkan Üniversitesi

Üniversite hayaliniz Bitmedi!

IBU ailesinin en yeni üyesi, Balkanların Kalbi Kuzey Makedonya ’nın eğitim alanında en iyi üniversitesi* olan Uluslararası Balkan Üniversitesi ’ne hoş geldin. 
Hayalindeki mesleğe kavuşmaya artık bir adım daha yakınsın. Uluslararası bir ortam da aktif sosyal yaşamı ile sınırsız bir gelecek, IBU’da seni bekliyor. 

Şimdi! Üniversitemizin avantajlarla dolu akademik dünyasına hazır mısın? 

Üniversitemizin websitesi www.balkanuni.com adresine girerek kayıt için gerekli tüm bilgiye ulaşabilir, 0533 024 25 74 whatsapp destek hattından üniversitemize ücretsiz ulaşabilirsin.


2019 YKS Ek Yerleştirme tercihleri ile 5-11 Eylül tarihleri arasında hayalini kurduğunuz programlarımızdan birini tercih ederek, %25 ve %50 burs imkanlarından faydalanarak üniversitemize kayıt olabilirsiniz. Peki Neden IBU? - %100 Denkliğe Sahip oludğu için ve 9 nesidir mezun veren ünivesitede herkes denkliğini aldığı için Uluslararası Balkan Üniversitesi - Kuzey Makedonya'dan ÖSYM Kılavuzunda yer alan ilk ve tek Üniversite olduğu için Uluslararası Balkan Üniversitesi - 150'den fazla anlaşma ile Erasmus ve Mevlana Değişim programıyla Türkiye ve Avrupa'da eğitim imkanı sunduğu için Uluslararası Balkan Üniversitesi - %100 İngilizce eğitim vermesi ve çok kültürlü bir ortamda eğitim aldığım için Uluslararası Balkan Üniversitesi 2019 YKS EK Yerleştirme imkânından yararlanamıyor musunuz? Uzulmeyin! Özel Öğrenci statüsü ile puansız-sınavsız üniversitemizin akademik avantajlarla dolu dünyasına katılabilirsiniz.


Benzer Konular

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin