Uluslararası Balkan Üniversitesi Fiyatları ve Avantajları

Uluslararası Balkan Üniversitesi Fiyatları ve Avantajları

Uluslararası Balkan Üniversitesi Fiyatları ve Avantajları

Uluslararası balkan üniversitesi eğitimde farklı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla, balkan ülkelerinde en çok tercih edilen üniversite statüsünde bulunuyor.

Neden İBU

Eğitim ve öğretim verme görevine 2006’da başlayan Uluslararası balkan üniversitesi, her yıl bünyesine çok sayıda öğrenci katmaya devam ediyor. Kuzey Makedonya’nın incisi olan uluslararası balkan üniversitesi, uzman akademik kadrosu ile AB ve Dünya standartlarında bir eğitim olanağı sunuyor. Bunun yanında Balkanlarda okumanın getirdiği çok kültürlü ve uygun fiyatlı eğitim şansını bir arada bulundurma imkânı veriyor. Kurum, sınav notunuzun dikkate alınmadığı gibi lisedeki başarınızı da göz önünde bulundurmayarak kolay erişimiyle, kaliteli bir eğitim olanağı sağlıyor. Uluslararası balkan üniversitesi, öğrencilerine yalnızca seçmiş oldukları bölüm konusunda eğitim vermekle kalmayıp, aynı zamanda öğrencilere sağladığı sosyal imkânlar arasında yer alan 7 farklı dilde iletişim aracılığı ile kaynaşma ve sosyalleşme imkânı veriyor. Öğrencilerine sağladığı geniş kampüs alanıyla boş vakitlerini keyifli bir hale dönüşebilir. Boş vakitlerini keyifli geçiren öğrencilerinde, genelde derslerde daha verimli ve bilgi akışına açık olduğu görülmektedir.

Uluslararası Balkan Üniversitesiyle Avrupa Standartlarında Eğitim 

Avrupa Birliği, 27 Avrupa ülkesinden oluşmakta olan, bünyesindeki ülkelerin sorunlarını ortaklaşa çözdükleri ve kaynakları ile bilgi ve teknolojilerini birlikte göz önünde bulundurdukları, bölgesel olarak gelişen bir bütünleşmedir. Uluslararası balkan üniversitesinin verdiği hizmet kalitesi, akademisyen başarısı da göz önünde bulundurulunca, Kuzey Makedonya’da okumak için öğrencileri cezbediyor. Böyle bir birliğin içerisinde yer almaya aday olan Makedonya bu süreçte Avrupa birliğinin gerektirdiği düzenlemeleri yerine getirerek Avrupa birliği ile ilişkilerini sıcak tutmaktadır. Uluslararası Balkan üniversitesi pek çok Avrupa birliği ülkesinin eğitim sistemini bünyesinde barındırmasından dolayı alınan diplomanın Avrupa ülkelerinde karşılığı olmaktadır. Başta Türkiye olmak üzere YÖK denkliği gibi sistemlere öncülük etmeye devam ediyor.Uygun Fiyat Avantajları ile Avrupa’da Eğitim Fırsatı

Uluslararası Balkan Üniversitesi Avrupa’da yer alan pek çok üniversiteden makul fiyatlar ve şartları ile öğrencilerin ihtiyaçlarına hitap etmeye devam ediyor. Türkiye ve tüm Avrupa ülkelerinde verilen eğitim sistemlerine benzerliği ile ön plana çıkan uluslararası balkan üniversitesi, Kuzey Makedonya’da eğitime liderlik ediyor. Bünyesinde barındırdığı pek çok bölüm sayesinde, öğrencilerini çağdaş topluma kazandırmayı hedeflemektedir. Öğrencilerine sağlamış olduğu pek çok avantajın yanı sıra burs imkânları da sağlıyor. Öğrencilerin fiyatlarda yaşadığı en büyük avantajlardan birisi de kurlar arasındaki değişikliklerden dolayı, eğitim gördüğü bölümlerin fiyatlarında hiçbir değişiklik olmamasıdır. Yapılan bu fiyat uygulaması sayesinde ücretini ödediği bölümün fiyatlarında ilerleyen yıllarda hiçbir değişikliğe gidilmemesidir.

 

      Mimarlık 4 Yıllık bölüm İngilizce 25.000 TL

      Bilgisayar Mühendisliği 4 Yıllık bölüm İngilizce 25.000TL       

      Endüstri Mühendisliği 4 Yıllık bölüm İngilizce 25.000 TL

      İnşaat Mühendisliği 4 Yıllık bölüm İngilizce 25.000 TL

      Hukuk Fakültesi 4 Yıllık bölüm İngilizce 25.000TL

      Uluslararası Ekonomik İlişkiler 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000TL

      İşletme 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000 TL

      Bankacılık ve Finans 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000 TL

      Görsel Sanatlar ve Medya 4 Yıllık bölüm İngilizce 18.000TL

      Grafik Tasarım 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000 TL

      Halkla İlişkiler Yıllık bölüm İngilizce 22.000TL

      Yeni Medya ve İletişim 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000 TL

      Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000TL

      İngilizce Öğretmenliği 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000 TL

      Türkçe Öğretmenliği 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000 TL

      Psikoloji 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000TL

      Siyasal Bilimler 4 Yıllık bölüm İngilizce 22.000 TL

      Hazırlık1 Yıllık bölüm İngilizce 18.000TL

 

Benzer Konular

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin