Hemşirelik Yüksekokulu - Uluslararası Balkan Üniversitesi

Hemşirelik Yüksekokulu

2021 yılında Hemşirelik Yüksekokulu akreditasyonu ve Diş Hekimliği Fakültemizin akredite olmasının hemen ardından bu bölümlere de başvurular başlamıştır. Bu sayfamızda sizlere Uluslararası Balkan Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu hakkında bilgi vereceğiz, kontenjan problemleri yaşamamak için bizlere 0533 024 25 74 numaralı WhatsApp Destek Hattımızdan ulaşınız.

Hemşirelik Yüksekokulu

Uluslararası sağlık camiasında saygın yer edinecek, bilim ve teknolojiye dayalı çağdaş yaklaşım ve yöntemlerle eğitilmiş, meslek alanında yetkinliğe ulaşmış, ülke gereksinimlerine yönelik uluslararası standartlarda sağlık profesyonelleri yetiştirmek için kurulan Uluslararası Balkan Üniversitesi Fakültelerimiz; Hemşirelik, Ebelik ve İngilizce Lisans programlarımızla geleceğin sağlıkçılarını yetiştiriyoruz.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’nun vizyonu, deneyimli kadrosu, güncel teknolojik donanımı, uluslararası düzeyde iş birlikleri ve bilimsel araştırmaları uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen bir hemşirelik yüksekokulu olma gayesindedir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi (IBU) Hemşirelik Yüksekokulu dekanımızın sizlere bir mesajı var. Çok yakında mesajı sizlere ileteceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Uluslararası Balkan Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu


Kuzey Makedonya’nın Üsküp şehrinde yer alan Balkan Üniversitesi uluslararası bir üniversite olarak Avrupa ya da ABD’deki üniversitelerin yüksek eğitim ücretlerine karşılayamayan öğrenciler ve veliler için tercih edilen bir üniversite olmuştur. Uluslararası Balkan Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu da eğitim harç ücreti, yaşam ve mali giderler göz önüne alındığında oldukça ekonomik bir seviyeye gelmektedir.

Avrupa'da kaliteli bir üniversite eğitimi almayı düşünen ancak yüksek fiyatlar sebebi ile eğitim imkanından mahrum olan Hemşire adayları için Balkan Üniversitesi, gerek harç ücretleri ile gerek uygun yaşam ve mali giderleri ile bulunmaz bir üniversite haline gelmiştir.

Ülkemize uzaklık açısından da İstanbul’a bir saatlik uçuş mesafede bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu adaylarına Avrupa'nın kapılarını açıyor..
Üniversite Senin, Tercih Senin..!
 

DİĞERLERİ

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin